Súkromné oslavy

Buďte originálni a doprajte deťom skvelú zábavu a sebe viac času byť s najbližšími. Objednajte si program ušitý na mieru pod taktovkou profesionálnych animátorov a animátoriek. Našim cieľom je vytvoriť pre vaše deti nezabudnuteľnú oslavu, z ktorej nikto nebude chcieť odísť. Pri kúpe aj tej najkreatívnejšej hračky príde čoskoro k omrzeniu, preto radšej investujte do pekného zážitku, ktorým môže byť práve oslava pod našou taktovkou. Ocenia to obe strany a takú detskú oslavu nemusíte objednávať len pre svoje deti, krstniatka či vnúčatá, ale i pre ratolesti vašich priateľov a najbližších v podobe darčekovej poukážky ako výnimočný darček.

Animátori prichádzajú na každú oslavu vždy vzorne ustrojení vo firemných tričkách, prípadne v rozprávkových kostýmoch podľa vášho výberu.

Cena závisí od dvoch základných faktorov:
  • počet zvolených animátorov
  • dĺžka trvania programu

Na základe toho, vám ponúkame rôzne varianty balíčkov, ktoré obsahujú reprodukovanú hudbu, malý darček pre oslávenca, pohybové hry, preteky, súťaže, kvízy, hádanky, koleso šťastia, farebný disco efekt, tancovanie s bublinkami a maskotom, maľovanie na tvár, dočasné nalepovacie, glitrové alebo henna tetovanie, kreácie z dlhých balónikov a fotenie s vtipnými rekvizitami. Oslavu radi spravíme u vás doma, na záhrade alebo vami určenom mieste.

Odporúčame objednať si animačný program aspoň 30 minút po oficiálnom začiatku oslavy kvôli priestoru na vaše gratulácie a taktiež, aby ho stihli aj „oneskorenci“. Kvôli prípravám prichádzajú animátori o 15 minút skôr (ak nie je potrebný dlhší čas), no táto doba sa nezapočítava do dohodnutého času samotného programu. Ak balíček obsahuje dvoch animátorov a dvoch maskotov, znamená to, že na oslavu prídu reálne dvaja ľudia a prinesú si so sebou dvoch maskotov, do ktorých sa počas oslavy prezliekajú. Cestovné náklady účtujeme 0,35 € / km.

Odporúčané počty:
  • 1 – 6 detí na 1 animátora /-ku
  • 6 – 15 detí na 2 – 3 animátorov
  • 15 – 30 detí na 3 – 4 animátorov