Súkromné oslavy

Mikulášska návšteva

Spojte tradíciu so zážitkom a pozvite k sebe Mikuláša s čertom a anjelom! Každým rokom v prvý decembrový týždeň absolvujú naše trojice animátorov a animátoriek mikulášske turné po domácnostiach. V popoludňajších až večerných hodinách tak postupne každý deň navštívia detičky v Galante a jej okolí. Každý rok upravujeme a rozširujeme trasy, ktoré aktuálne zverejníme v udalosti na našej facebookovej stránke si môžete v komentároch vybrať približný čas, ktorý sa bude po uzavretí objednávok upravovať podľa adries nachádzajúcich sa pri sebe. Približne týždeň pred samotnou návštevou sa skontaktujeme s každými záujemcom ohľadom záväzného času (následne treba počítať s +/- 30 minútovou rezervou) a všetkých potrebných detailov.

Počas 10 – 15 minútovej návštevy si vaše ratolesti môžu pre Mikuláša a jeho pomocníkov pripraviť básničku, pesničku alebo vianočné prianie. Objednať si u nás môžete aj mikulášsky balíček plný sladkostí a darčekových predmetov. V prípade vlastného balíčka pre vašu ratolesť odporúčame sa vopred dohodnúť na jeho odovzdaní (buď ho prichystáte pred vchodovými dverami alebo ho pri vstupe nenápadne vložíte Mikulášovi do vreca). Ak plánujete, že sa spojíte so susedmi či rodinou, tak sa cena návštevy navyšuje podľa dohody za každé ďalšie dieťa kvôli predĺženiu času a komfortu pre všetkých zúčastnených.

Cestovné náklady v rámci jednotlivých trás, okrem Galanty a miestnych častí, účtujeme 0,35 € / km.

Náš tip:

Vo vlastnom záujme je potrebné zadať presnú adresu, príp. poznámku (ak sa meno na zvončeku nezhoduje s vaším alebo sa do vchodu nedostaneme inak, ako s čipom a pod.), aby bol tím animátorov a animátoriek u vás načas. Odporúčame uviesť aj kontakt na mobil, ktorý urýchli a uľahčí zdolať nečakané prekážky.

Mikulášsky program usporadúvame i pre firmy, združenia, obce, mestá, školy, škôlky atď. Každoročne prichádzame s kreatívnou inscenovanou divadelnou mikulášskou návštevou, ktorá si našla obľubu v škôlkach aj vo firmách v Galante, Seredi, Sládkovičove, Šali, Trnave a širokom okolí. V rámci firemných mikulášskych osláv sú populárne kreatívne dielne, v ktorých si deti pod dozorom animátorov a animátoriek vyrábajú odznaky, pozdravy či rozličné dekorácie a ozdoby k sviatku sv. Mikuláša, Vianociam a Novému roku. Veľmi obľúbené je aj maľovanie na tvár s vianočnou tematikou, o ktoré sa postarajú animátori vo veselých vianočných kostýmoch.

Zároveň organizujeme aj mikulášske diskotéky s našimi obľúbenými zimnými maskotmi, ktorými sú Mickey & Minnie, Máša & medveď, škriatok Grinch, sobík Rudolf, tučniačik Pingu, princezné Anna, Elsa + snehuliak Olaf z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo (Frozen) a ďalšími.