Pre firmy a organizácie

Vieme ušiť program na mieru podľa požiadaviek a predstáv klienta. Najlepšie je spoločné stretnutie kde sa na všetkom dohodneme k obojstrannej spokojnosti. Na akciách kde sa očakáva väčší počet detí odporúčame aj viacej animátorov na každú činnosť.
Program vieme vyskladať so súťažných stanovísk pre väčšie aj menšie deti, ktoré obsluhujú po celý čas naši animátori pekne ustrojení vo firemných tričkách alebo v rozprávkových kostýmoch, deťom vysvetľujú ako zdolať jednotlivé stanoviská a povzbudzujú ich pri tom.

Na žiadnej akcii nesmie chýbať najobľúbenejšie maľovanie na tvár odporúčame aspoň dve - tri animátorky. Veľmi trendy je aj trblietavé alebo henna tetovanie, ktoré spraví deťom obrovskú radosť. Pre mini detičky vytvoríme detský kútik.

Animátorka (y) v šašovskom kostýme vyrobia deťom rôzne kreácie z dlhých balónov ( kvetinky, meče, prilby, psíkov, hadov, zajkom a iné ). Naši veselí maskoti sa môžu pohybovať po celom areály medzi deťmi kývať im, tancovať s nimi, fotiť sa atď.

K dispozícii máme aj šikovného DJ-a a moderátora, ktorý sa postará o diskotéku a konferovanie akcie.

Ako samostatný program na pódium máme pripravené detské interaktívne divadelné prestavenia. Zaspievať deťom môže naša šikovná speváčka.

Sprievodným programom môžu byť kreatívne dielničky, kde si deti za pomoci animátoriek vytvoria rôzne krásne výtvory alebo odznaky pomocou obľúbeného odznakovača.

Sladkú odmenu vytvoríme v podobne cukrovej vaty z nášho stroja, ktorý obsluhuje skúsený animátor.
Bumber ball narážacie lopty sú veľkou novinkou a deti sa v nich do sýtosti vyskáču a vybláznia.
Akciu môžeme uzatvoriť hromadnou disco show s maskotmi a bublinkami.