Otázky a odpovede

Často kladené otázky


Prosím si maskota je to možné?

Ak si prosíte maskota, potrebujeme vedieť ktorého a na aký dátum. Požičanie maskota pre nás znamená, že si prosíte kostým maskota bez animátorky.

Koľko stojí maskot?
Samotný maskot bez animátorky stojí 40€. Štandardne si príde zákazník po maskota v sobotu medzi 9:00-12:00 a vráti ho v pondelok maximálne do 17:00.

Kde si mám prísť po maskota?
OC Galaxia, Hlavná 929/6, Galanta na prvom poschodí sa nachádza sklad balónov a maskotov. Je nutný vopred telefonický dohovor.

Ako si môžem objednať vaše služby?
Môžete to urobiť po telefonickom dohovore medzi 9:00-17:00hod, na FB stránke alebo e-mailom. Potrebujeme vedieť základné info: Kedy bude oslava, kde (presnú adresu), koľko bude detí, ich približný vek, akých maskotov si prosíte a vaše tel.číslo.

Som pred vaším obchodom a potrebujem nafúkať balón, je to možné?
Tento priestor slúži ako sklad a kancelária, nie sme tam stále, preto je potrebné sa telefonicky vopred dohodnúť. Každú sobotu medzi 9:00-12:00 nás tam určite nájdete.

Koľko stojí fúkanie jedného balónu?
Všetko závisí od druhu, veľkosti a objemu balónu.

Koľko stojí balónová výzdoba?
Všetko závisí od počtu, druhu balónov a zložitosti balónových kreácií.

Prídete fúkať balóny aj na miesto oslavy?
Áno môžeme prísť aj na miesto oslavy. Pri plnení alebo výzdobe účtujeme jednotný príplatok 15 € za prácu mimo skladu + prepravné náklady 0,30 € / km.

Fúkate aj balóny, ktoré si prinesú zákazníci?
Áno, plníme ako naše, tak i vami prinesené balóny.

Ak si objednám dvoch maskotov s animátorkami koľko ľudí príde?
Ak je v balíčku napísané, že prídu dve animátorky/dvaja maskoti, znamená to, že prídu reálne dvaja ľudia a prinesú si so sebou dva kostýmy maskotov, do ktorých sa prezlečú počas oslavy.

Prinesú maskoti tortu?
Áno maskoti môžu prinesieť tortu ak im to daný kostým umožňuje.

Máme niečo pripraviť pre príchod animátoriek?
Stačí vymedziť len priestor kde sa deti budú hrať a 4 stoličky pre maľovanie na tvár a o ostatné sa už postarajú naši animátori. Animátorky ešte potrebujú malý priestor, kde sa môžu tajne a nepozorovane prezliecť do maskota.

Je možné aby animátori zostali dlhšie ako bolo dohodnuté?
Áno po dohode s nimi je to možné.


Naše typy, rady a informácie


Keď začína oslava napríklad o 16stej je vhodné objednať si animátorský program o 16:30 alebo 17:00 aby stihli prísť všetci hostia a zablahoželať oslávencovi.

Animátorky chodia na súkromné oslavy o 10-15 minút skôr kvôli príprave tento čas sa nezapočítava do času animačného programu.

K cene balíčku súkromných narodeninových osláv sa pripočítavajú dopravné náklady, ktoré závisia od počtu km z Galanty. (0,30€/km)

Ak je očakávaný počet detí na oslave 1-6 stačí si objednať 1 animátorku, ak očakávate 6-15 detí odporúčame si objednať minimálne dve animátorky a ak je očakávaný počet detí 15-30 detí odporúčame si objednať minimálne tri animátorky.

Prezliekanie animátorov do maskotov odporúčame postupne, aby zostal /-a vždy jeden /-a animátor /-ka usmerňujúci /-a program a zábavu.

Ak preferujete maľovanie na tvár alebo si prosíte aby boli animátorky dlhšie v maskotoch na všetkom je možné sa s nimi flexibilne dohodnúť.

Za 60 minút sa pri väčšom počte detí nestihnú všetky činnosti, preto odporúčame objednať si 2 – 3 hodinový balíček, kedy si všetky deti užijú celý program do sýtosti.V prípade, že by sa vašim deťom málilo, neváhajte si objem balíčka predĺžiť priamo na oslave. Flexibilne ho nastavíme k Vašej spokojnosti.