Súkromné oslavy

Mikulášska návšteva

Spojte tradíciu so zážitkom a pozvite k sebe Mikuláša s čertom a anjelom! Každým rokom v prvý decembrový týždeň absolvujú naše trojice animátorov a animátoriek mikulášske turné po domácnostiach. V popoludňajších až večerných hodinách tak postupne každý deň navštívia detičky v Galante a jej okolí. Každý rok upravujeme a rozširujeme trasy, ktoré aktuálne zverejníme v udalosti na našej facebookovej stránke si môžete v komentároch vybrať približný čas, ktorý sa bude po uzavretí objednávok upravovať podľa adries nachádzajúcich sa pri sebe. Približne týždeň pred samotnou návštevou sa skontaktujeme s každými záujemcom ohľadom záväzného času (následne treba počítať s +/- 30 minútovou rezervou) a všetkých potrebných detailov.

Cena 10 – 15 minútovej návštevy stojí 15 € pre jednu rodinu. Ak plánujete, že sa spojíte so susedmi či rodinou, tak sa cena navyšuje o + 5 € za každé ďalšie dieťa kvôli predĺženiu času, komfortu pre všetky zúčastnené deti. Tie si môžu pre Mikuláša a jeho pomocníkov pripraviť básničku, pesničku alebo vianočné prianie. Mikulášsky balíček si môžete objednať aj u nás v hodnote 5€. V prípade vlastného balíčka pre vašu ratolesť odporúčame sa vopred dohodnúť na jeho odovzdaní (buď ho prichystáte pred vchodovými dverami alebo ho pri vstupe nenápadne vložíte Mikulášovi do vreca).

Cestovné náklady v rámci jednotlivých trás, okrem Galanty a miestnych častí, účtujeme 0,30 € (bez DPH) / km.

Náš tip:

Vo vlastnom záujme je potrebné zadať presnú adresu, príp. poznámku (ak sa meno na zvončeku nezhoduje s vaším alebo sa do vchodu nedostaneme inak, ako s čipom a pod.), aby bol tím animátorov a animátoriek u vás načas. Odporúčame uviesť aj kontakt na mobil, ktorý urýchli a uľahčí zdolať nečakané prekážky.

Mikulášsky program usporadúvame i pre firmy, združenia, obce, mestá, školy, škôlky atď. Každoročne prichádzame s kreatívnou inscenovanou divadelnou mikulášskou návštevou, ktorá si našla obľubu v škôlkach aj vo firmách v Galante, Seredi, Sládkovičove, Šali, Trnave a širokom okolí. V rámci firemných mikulášskych osláv sú populárne kreatívne dielne, v ktorých si deti pod dozorom animátorov a animátoriek vyrábajú odznaky, pozdravy či rozličné dekorácie a ozdoby k sviatku sv. Mikuláša, Vianociam a Novému roku. Veľmi obľúbené je aj maľovanie na tvár s vianočnou tematikou, o ktoré sa postarajú animátori vo veselých vianočných kostýmoch.

Zároveň organizujeme aj mikulášske diskotéky s našimi obľúbenými zimnými maskotmi, ktorými sú Mickey & Minnie, Máša & medveď, sobík Rudolf, tučniačik Pingu, princezné Anna, Elsa + snehuliak Olaf z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo (Frozen) a ďalšími.