3D pero ako návrh na vhodný darček

Máte doma kreatívne deti čo radi skúšajú niečo nové? Vyskúšajte im darovať miesto hračky 3D pero a zažijú svet neobmedzených možností!

3D pero je samostatné zariadenie, s pomocou ktorého vytvoríte 3D tlač bez nutnosti použitia počítača. Na modelovanie sa používa špeciálne ekologické a netoxické vlákno, ktoré sa topí pri nízkej teplote bez škodlivých výparov. Je to vynikajúci nástroj pre výučbu, ako aj domáce kreatívne projekty pre vaše deti. Pero podporuje filamenty (náplne) z ABS i PLA.

3D pero je veľmi ľahké a ľahko prenosné. Preto nemusíte tvoriť len doma, ale môžete si zbaliť zábavu so sebou na cesty. Nekreslite iba na rovný povrch, povýšte svoje umenie do priestoru! Pridaním ďalšieho rozmeru docielite toho, že si jednoduchým kreslením perom vytvoríte sošku, obľúbenou komiksovú postavičku, domček, loptu alebo napríklad kľúčenku.

Využijete ho na výrobu krásnych darčekov či už pre rodinných príslušníkov, kamarátov, ale aj pre pani učiteľky a pre ľudí, na ktorých vám záleží. Vhodné aj pre menšie deti od 6rokov.